Odjel za prodaju

Prodaju obavlja naše vlastito osoblja iz ureda u Nieuwerkerku na rijeci IJssel. 
U Italiji T. Boer & zn. posjeduje vlastiti prodajni ured. U Portugalu i Grčkoj radimo s agentima.

Bilo gdje u svijetu, svakodnevno postoji kontakt između prodavača i kupaca. Redovito posjećujemo kupce, a također se povezujemo i na raznim međunarodnim sajmovima. Da biste saznali na kojim sajmovima će T. Boer & zn. uskoro biti prisutan, kliknite ovdje na kalendar sajmova.

Teunis Boer

Glavni Direktor
E-mail: t.boer@boer.com

Erwin van Alphen

Direktor prodaje
E-mail: e.vanalphen@boer.com

Marcos Bonecker

Manager prodaje
E-mail: m.bonecker@boer.com

Tiemen van der Stelt

Manager prodaje
E-mail: t.vanderstelt@boer.com

René Eggen

Manager prodaje
E-mail: r.eggen@boer.com

Paolo Beltrame

Manager prodaje
E-mail: p.beltrame@boer.com

Vasco van den Bosch

Manager prodaje
E-mail: v.vandenbosch@boer.com

Patrick Riedijk

Sales Manager
E-mail: p.riedijk@boer.com

Gerjan van de Kamp

Manager prodaje
E-mail: g.vdkamp@boer.com

Edwin van Dam

Manager prodaje
E-mail: e.vandam@boer.com

Ramon Fusilli

Manager prodaje
E-mail: r.fusilli@boer.com

Christopher Boer

Manager prodaje
E-mail: c.boer@boer.com

Igor Krstevski

Sales Manager
E-mail: igor.krstevski@boer.com

 

 

Bas Kramer

Sales Manager
E-mail: b.kramer@boer.com

Rainer Middendorf

Sales Manager
E-mail: r.middendorf@boer.com

Monique van de Lagemaat

Sales Assistent
E-mail: m.lagemaat@boer.com

Marise Stoppelenburg

Sales Assistent
E-mail: m.stoppelenburg@boer.com 

  • This site uses cookies
  • Hide this notification